Logo Tasarımları
Buradasınız: Anasayfa / Blog
25 Ocak 2020, Cumartesi
Logo Tasarımları
Logo tasarımları, harf ve görsel simgelerin bir araya gelerek firmayı temsil edecek unsur oluşturmasına verilen addır.
Logo Tasarımları

Kurumsal kimlik oluşturma aşamasında en mühim konuların başında elbette ki logo tasarımları gelmektedir. Logolar, firmanızı bir ömür temsil edecek, firmanızı simgeleyecektir. Öyle ki tanınır pek çok markayı hayal ettiğimizde, gözümüzün önüne direk olarak logolar gelecektir. Logo tasarımları hafızada kalıcılık bakımından da oldukça büyük öneme sahiptir. Firmanızın, sizin simgenizdir.

Logo Tasarımı Nedir?

Logo tasarımları, harf ve görsel simgelerin bir araya gelerek firmayı temsil edecek unsur oluşturmasına verilen addır. Logo tasarımı geçmişten bugüne kadar firmaların vazgeçilmez unsurudur. Öyle ki bir firmayı temsil edecek olan unsur da özenle tasarlanmalıdır. Logo tasarımının bu açıdan önemi oldukça büyüktür. Kaliteli ve özenle hazırlanmış bir logo tasarımları ömürlüktür. Markanız var odluğu sürece sizi, yaptığınız işleri temsil edecektir.

Logo Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Logo tasarımı konusunda ilk olarak akılda kalıcılık çok önemlidir. Eti, Ülker, BMW gibi markaları hayal ettiğimizde gözümüzün önüne ilk gelen elbette ki logoları oluyor. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de logo tasarımında akılda kalıcı simgeler, renkler kullanmalarıdır. Logo tasarımları ile kullanılan simgelerin renklerin sizi temsil edebilmesi, yaptığınız işler ile ilgili tüyo verebilmesi de oldukça önemli bir maddedir. Özellikle yeni kurulan markalarda logo tasarımına ayrı bir özen gösterilmeli uzman ellere teslim edilmelidir. Şirketin özelliklerini yansıtacak bir logo tasarımı markanızın bilinirliğini de arttıracaktır. Logo tasarımları öncesi tasarımcının, firmanın ne iş yaptığını iyi bilmesi de tasarım aşamasına büyük fayda sağlayacaktır. Bunun yanı sıra çoğu zaman logonun siyah beyaz da kullanılacağı göz ardı edilmemelidir. Logo renkliyken göze nasıl hitap ediyorsa, siyah beyaz iken de alıcılığını korumalıdır.

Logo Neden Önemlidir?

Logo tasarımı 30-40 yıl sonra bile sizi temsil edecek bir unsurdur. Firmanızın her adımında sizinle olacaktır. Örneğin büyük firmalar pek fazla logo tasarımı değişikliğine gitmek istemezler. Logolarında bir değişikliğe gidip yenilik yaptıklarında ise, eski logolarını kullandıkları ürünleri genellikle nostalji veya sınırlı sayıda stoklarla ara ara satışa çıkarırlar. İşte logoların önemi bu örnekte de anlaşılacağı kadar mühim bir konudur. Yıllar geçse de logolarınız sizinle kalacaktır, akılda kalacaktır, müşterileriniz tarafından hafızalara yer edecektir.

Logonuzun Özgünlüğü Çok Önemlidir!

Logolarda özgünlük oldukça büyük bir yapıtaşıdır. Kullanılan renklerin, simgelerin tamamen sizin firmanızı temsil etmesi, başka benzer işler yapan firmalardan farklılaşması önemlidir. Burada tasarımcının yeteneği, bakış açısı ve hayal gücü devreye girer. Hayal gücü geniş bir tasarımcı sizi, firmanızı, verdiğiniz hizmetleri, yaptığınız işleri en iyi şekilde yansıtacaktır. Güvenilir olmayan firmalarda yapılmış, özgün olmayan bir logo tasarımı telif açısından da size büyük sorunlar yaratacaktır.

Sınırsız Revize Hakkı!

Dişli medya birbirinden yaratıcı tasarımları ile yüzde yüz özgün logo tasarımlarınızı 2-5 gün içerisinde size iletir. Üstelik genel hatları değişmeyecek şekilde sınırsız revize hakkı ile birlikte. Dişli Medya ile yürüttüğünüz logo tasarımları telif konusunda size hiçbir zorluk, sıkıntı yaratmayacaktır. Bu logolar ile telif başvurusu, marka başvurusu yapılabilir. Telif konusunda herhangi bir red alan logo çalışmamızı, red belgesi ile bize ilettiğiniz takdirde iade hakkına da sahip olabilirsiniz. Dişli Medya bu açıdan güvenilirliği ile de logo çalışmalarında akla ilk gelen isimler arasındadır.

Logo Tasarımı Fiyatları Nasıldır?

Dişli Medya en kaliteli, yaratıcı logo tasarımları ile en uygun fiyatları sizler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşar. Dişli Medya’da Logo Tasarımlarının sabit minimum fiyatı 450 TL’dir. Fiyat değişkeni yoktur. İlgili dosya siz kıymetli müşterilerimize, AI, EPS, PDF, SVG, JPG, PNG formatlarında iletilir.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Etiketler
logo tasarımı
logo tasarımı fiyatı
logo tasarımı nedir
logo nedir
logo tasarım fiyatları
logo tasarımları
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0537 422 2439