Grafik Tasarım Hizmetleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Grafik Tasarım Hizmetleri
Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik tasarım hizmetlerinde Dişli Medya ile Grafik Tasarım Ajansımız CK Desing Lab olarak ortak çalışmaktayız. Çözüm ortağımız olan CK Desing ile profesyonel bir grafik tasarım hizmetleri almak istiyorsanız, web sitenizin ihtiyacı olan bütün tasarım işlemlerini yerine getirir, kısa zamanda kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı oluruz. Günümüzün en yenilikçi ve ideal tasarımlarıyla, firma tanıtımınızda bir marka olmanıza destek olur, ziyaretçileriniz üzerinde iz bırakacak logo tasarımlarıyla farkınızı ortaya koyarız.

Logo Tasarımı

Firmanızın profilini oluşturacak olan logo tasarımları, sektörünüzdeki imajınızı ortaya koyacaktır. Kurumsal bir kimliğin ilk aşamalarından biri olan logo, yaptığınız işlemler ve firma isminizle bir bütün haline getirilerek, yaratıcı fikirler ışığında size sunulacaktır. Logo tasarımlarında yer alan sabit fiyatımız 450 TL olmakla birlikte, genel hatları bozulmadan tasarımız revizesini yapmaktayız. Her aşamada size danışarak ve fikrinizi alarak yapacağımız bu yaratıcı tasarımlar, firmanıza özel renkler ve yazı stilleri kullanarak tasarlanacak, profesyonel ekibimiz tarafından size seçenekler sunulacaktır.

Kurumsal kimliğin bu ilk aşamasında, içinize sinecek ve beğenerek kullanabileceğiniz logo tasarımları için araştırma yaparak, benzerlerinden sakınarak kalitenizi ortaya koyacak tasarımlar yapmaya özen göstermekteyiz. Grafik tasarım hizmetleri alanında yaratıcı ekip arkadaşlarımız ve araştırmacı kimliğimizle her zaman yenilikçi imajımızı ortaya koyarız.

Banner Tasarımları

Web sitenizin özel bir görünüme sahip olmasını sağlayacak olan Banner tasarımlar, site üzerinde yer alan manşet kısımları için ortaya koyulan yaratıcı grafiklerdir. Bu grafikler logo, reklam ve sloganlarınızın çekici bir şekilde görünmesini sağlayacak, sitenizi firmanıza özel kılacaktır. Bannerin amacına uygun kullanılması için tasarımlar, estetik, yenilikçi ve imaj sahibi olarak tasarlanmalıdır. Site içerisindeki renklerin karşılığını verecek, ziyaretçilerin kolay erişimini sağlayacak sanatsal çalışmalar için grafik tasarı hizmetleri konusunda bizimle iletişime geçebilir, yaratıcı banner tasarımlarınızı sitenize özel bir stile dönüştürebilirsiniz.

Arayüz Tasarımları

Teknolojinin ve estetiğin egemen olduğunu günümüzde, pratik erişim kolaylığı da ön sıralarda yer almaktadır. Site ziyaretçilerin erişim kolaylığını sağlayacak olan UI eklentisiyle, arayüz kullanımı son derece pratik bir duruma getirilecektir. Sitenize girecek olan ziyaretçilerin masaüstü ve mobil ekranlardan görsellere ve içeriklere kolay bir şekilde ulaşması için yaratıcı fikirlerin yanı sıra profesyonel bir arayüz tasarımcısına ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanıcı deneyimli arayüz tasarımları, karışık olmayan, kullanımı gayet pratik bir web site görünümüne odaklanarak ortaya koyulmaktadır.

Konu Tasarımları

Genellikle ders programlarının kullanıldığı web sitelerde uygulanmakta olan konu tasarımları, web sitenizin amacına uygun şekilde yaratıcı bir şekilde tasarlanmaktadır. 5 revize hakkı bulunan tasarımlarımızda, konu özelliğine göre yenilikçi fikirlerle karşınıza çıkar, beğeneceğiniz tema üzerinden tasarımlarımızı web sitenize ekleriz. En fazla 5 ile 9 gün arasında geliştireceğimiz tasarımlarımız, içeriklerinizi bizimle paylaştığınız takdirde daha kısa zaman alabilecek, memnun kalacağınız grafik önerileri size sunulacaktır.

Gif Tasarımları

Grafik tasarımlara ve logolara hareket katmak her zaman daha çok dikkat çekici bulunmaktadır. Renk uyumu, doku ve içeriklerin bütünleştirileceği gifler, web sitenize uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, firmanızın imajını ortaya koyma imkanı verecektir. Sahne sayısına göre fiyat verilecek olan gif tasarımları, en fazla 4 sahneden tasarlanarak genel hatları belirlenecektir.

Kartvizit Tasarımları

Firmanızın kurumsal kimliğinin bir parçası olan kartvizit tasarımları, size özel yazı stilleri ve renklerle bütünleştirilecek, sektörünüzü yansıtacak bir eser haline getirilecektir. Yaratıcı ve stil sahibi kartvizitler grafik tasarımı hizmetleri alanımızda profesyonel tasarımcılarımızla tasarlanarak, firmanızın kimliğini oluşturacak nitelik özelliklerine sahip olacaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kurumsal kimliğinizi oluşturacak olan web site tasarımları grafik tasarım hizmetleri alanında, içeriklerin kalitesinden görselliğin profesyonelliğine kadar önemli bir dijital platform özelliğine sahip olmanızı sağlayacaktır. Kurumsal kimliğiniz web site ziyaretçilerine vereceğiniz estetik stiliniz ve imaj sahibi logonuzla alakalıdır. Logo, arayüz, gif tasarımları sizi alanınızda temsil edecek görsel bütünlüğü sağlamalı, renk, içerik ve doku bütünlüğü oluşturularak verilmelidir. Bu alanda profesyonel biz hizmet almak için kurumsal kimlik tasarımcısı Dişli Medya ile görüşerek detayları alabilirsiniz.

Broşür Tasarımı

Ürünlerinizin tanıtımı ve dijital platformdaki özellikleri dikkate alınarak tasarlanacak olan broşür tasarımları hizmet verdiğiniz alana göre yaratıcı fikirlerle kurgulanacaktır. AI, EPS, PDF ve JPG özellikleri kullanılarak size sunulacak olan dijital ve analog broşürler, alanınızı temsil edecek, kurumsal kimliğiniz de ortaya koyacak biçim özellikleri ile tasarlanacaktır.

Referans Çalışmaları Görüntülemek İçin Lütfen Buraya Tıklayın.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0537 422 2439