Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
SEO Çalışmaları Gerçekten Yararlı mı?
SEO çalışmaları site içi ve site dışı çalışmalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bir bütün halinde yürütüldüğünde ve zamana yayıldığında her zaman olumlu sonuçlar doğuracaktır. SEO hizmetleri hakkında en büyük yanılgı bu hizmetlerden tek sefer faydalanmanın ardından yüksek etkili sonuçlar beklemektir. SEO tek seferlik bir çalışma değildir, düzenli sıklıklar ile çalışmalara devam edilmelidir.
SEO ve Adwords Arasındaki Fark Nedir?
SEO ve Adwords arasındaki farkı olabildiğince yalın ve anlaşılır bir dilde özetleyecek olursak; SEO çalışmaları arama motorlarının bizden beklediği kriterleri yerine getirmemiz ve bunu istikrarlı bir şekilde sürmemizdir. Yapılan SEO çalışmaları anında etki etmemektedir, arama motorları web adresimiz hakkında her gün veriler toplamaktadır. Özellikle rekabeti yüksek kelimelerde sonuç alabilmek için çok çeşitli stratejiler izlemek gerekir, yani SEO uzun sürede etki gösteren bir çalışmadır. Avantajı: Yükseldiğiniz anahtar kelimedeki pozisyonunuzu korumak kolaydır, doğru SEO yönetimi ile sıralamanızı her daim korur günlük, haftalık ve aylık ziyaretçilerinizin / müşterilerinizin ortalama oranını bilirsiniz. Doğru orantıda gelir hacminiz de tahmin edilebilir olur. Dezavantajı: Uzun sürede etkilidir, deneyimli kişiler haricinde yapılan çalışmalar sitenizi geriletebilir ve hatta spama girmenize neden olabilir. Adwords: Google'nin sunmuş olduğu reklamcılık hizmetidir. Doğal sonuçlardan önce veya sonra çıkan çeşitli alanları bulunmaktadır. Bu alanlarda görünür olmak için reklam maliyeti ödenmektedir. Reklamlar CPC yani tıklama başı ücretlendirilir. Avantajı: Bütçeniz olduğu sürece hedeflediğiniz kelime de görünür olabilir, anında dönüşümler elde etmeye başlayabilirsiniz. Dezavantajı: Bütçe ve ölçümlemeler doğru yapılmadığı takdirde, giden reklam maliyeti ile kazanılan tutar arasında eksi yönlü fark olabilmektedir. Reklam bütçesi olduğu sürece kazanç/müşteri/ziyaretçi elde edilmektedir.
Tasarımlar Tamamen Özgün mü?
Tasarımlar tamamen özgündür, logo tasarım başvurularında red alan çalışma olduğu takdirde iade hakkınız bulunmaktadır. Asla böyle bir sorun yaşamazsınız.
Siparişimi Ne Zaman Teslim Alırım?
Oluşturmak istediğiniz tüm hizmetler ile alakalı ortalama bir sipariş teslim süremiz bulunmaktadır, sipariş esnasında yoğunluğumuza bakarak ortalama teslim süresi belirtilmektedir.
Yapılan Çalışmalardan Sitem Zarar Görür mü?
Yalnızca bizim size uyguladığımız çalışmalardan siteniz asla zarar görmez, böyle bir durum olacağını ön gördüğümüz takdirde size gerekli bilgiyi aktarıyoruz. Özellikle SEO çalışmalarında footer, dizin, whois backlink ve benzeri pek çok çalışma türünü asla kullanmıyoruz. Siz veya önceden SEO hizmeti aldığınız kişiler size bu hizmetleri sağladıysa bunlardan doğacak sorumlulukları asla kabul etmiyoruz.
Geri Ödeme Alabilir Miyim?
Verilen siparişiniz bizden kaynaklı herhangi bir problem olması durumunda geri ödemeniz tamamı yada yapılan harcamalar çıkartılarak yapılmaktadır. Devam eden bir siparişin ödemesini herhangi bir sebepten geri talep edemezsiniz. Bakiyenizi mevcut siparişte yada alternatif bir siparişte kullanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0537 422 2439